MİSYONUMUZ

Müşterilerimize eşsiz bir ortamda kaliteli hizmet sağlamak. Müşteri eğilimli,yüksek iletişim gücüne sahip profesyonel ve güleryüzlü bir ekiple çalışmak. Kaliteli ürün anlayışıyla mükemmelliği hedef alan müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak.

...

VİZYONUMUZ

Dental sektörde üretim ve ihracat alanlarında profesyonel hale gelmek. Dünya çapında bilinirliğe sahip olmak. Her müşteriye özel ilgi standardını yakalamak.

...

Hazırlanıyor

HAKKIMIZDA

Tıklayınız

1991 yılından beri uluslararası ticaret kurulduğu Balkan Dental geniş bir ürün pörtföyü ve tecrübeli kadrosuyla dental sektörde faaliyet göstermektedir. Firmamız kurulduğu günden bu yana Amerika, İngiltere, Almanya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, İsviçre ve Pakistan gibi pek çok ülkede bulunulan sektörlerin öncü firmalarından çeşitli diş hekimliği malzemeleri ithal edilmiştir. Balkan Dental'in kuruluş amacı, küreselleşme hızı giderek artan dünyadaki tüm bilimsel ve teknolojik gelişmeleri dental sektöre aktarmak ve bu sayede sektörün temel gereksinimlerini karşılamaktır. Firmamızın genel merkezi Ankara'da olup, bayilerimizle Türkiye genelindeki tüm diş hekimleri ve diş teknisyenlerine hizmet sunmaktayız.